#1 2008-02-09 13:12:25

szymasrlz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 7
Punktów :   

Adan

Vis Arcana Strona Główna » Z życia wzięte » Offtopic

Temat
Pozdrowienia dla mojego przyjaciela Adana

Opis tematu
I jego wspaniałej ŻONY (lol) | OWNED by Adan

Treść wiadomości

Kod:

/Wiadomość od Szymasa:
Mam 3 warn'y, więc nie mogłem napisać tej wiadomości osobiście... ;)


[b]Chciałbym serdecznie pozdrowić mojego przyjaciela Adana :D :D :D
I jego wspaniałą ŻONĘ (lol)
Adana poznałem już dość dawno i muszę Wam powiedzieć, że nigdy wcześniej nie spotkałem kogoś takiego :D :D :D


Sytuacja 1:
Adan licytował na forum Oko Hermetyzmu. Ja takowe kiedyś dostałem wraz z 2k PU od szami w zamian za serce adonisa. Początkowo go używałem, ale w końcu przerzuciłem się na Rumiankowy Amulet... 
I dlatego postanowiłem, że mogę odstąpić Adanowi Oko po hurtowej cenie... w końcu byliśmy sojusznikami.
On zaakceptował ofertę NIE DAJĄC NIC W ZAMIAN i nawet nie wysyłając PW z PODZIĘKOWANIEM. A gdy jakiś czas po zakończeniu transakcji zwróciłem mu uwagę, iż jednak mógłby zapłacić COKOLWIEK (przysłowiowy 1PU, "żeby dobrze się nosiło") i chociaż PODZIĘKOWAĆ, ten wyskoczył do mnie z jakimiś ironicznymi tekstami... ;|


Sytuacja 2:
Adan, waleczny człowiekowaty łucznik, który zawsze broni biednych i słabych (czytaj: prosi o pomoc w atakowaniu ludzi, którzy "gnębią" jego ŻONĘ (lol)) i zawsze mężnie walczy z wrogami naszego sojuszu... a ostatnio naszym wrogiem jest HERO. 
I zgadnijcie, co ostatnio zrobił Adan?
-> Nagle przeszedł do HERO xD xD xD Ale wcześniej...


Sytuacja 3:
...Odszedł z KKWM i założył swój własny sojusz ^^ Nawet wysyłał do nas wiadomości nawołując do opuszczenia naszej Muszej Katedry i przejścia do jego wspaniałego sojuszu (rotfl). Jako że kolaborantów, oszustów, szpiegów i tym podobnych nie było wielu, załamany Adan rozwiązał swój sojusz i przeszedł na stronę byłego wroga... Wroga, którego tak strasznie nie cierpiał -> HERO :D


Sytuacja 4:
Adan to bardzo dobry gracz. Ma już 56 level... ja natomiast mam dopiero 48lvl
W dodatku mam za mało sprytu, aby zaatakować Adana... On natomiast może mnie atakować kiedy chce...
Może i robi to...
Atakuje i... PRZEGRYWA :D :D :D
Tak, dumny Adam wpada na moją prowincję i "dostaje w trąbę" ;)
[niestety raport przypadkowo usunąłem... ale może Adan wklei swój :D]


Sytuacja 5:
Adan pomimo wszystko nie miał zamiaru się poddać... Wiecie co zrobił?
Założył na mnie bitwę xD xD xD Nie ma to jak szaleńcza odwaga i ten duchowy związek z poprzednim sojuszem ;)
[ten raporcik akurat posiadam: [url]http://s1.visarcana.pl/view_msg.php?id=4682959&code=7eebd732b2977e5db62c1442496541519c914de1[/url] ]


Cóż jeszcze mogę rzec?
[glow=yellow]NIECH ŻYJE ODWAGA, HONOR I BRATERSTWO!
NIECH ŻYJE ADAN I JEGO ŻONA!
Hip hip...[/glow][/b]
                                                                                    [i]Z pozdrowieniami,
                                                                                       Szymas z KKWM[/i]

Offline

 

#2 2008-02-09 14:34:19

Anskar

Administrator

3557457
Call me!
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Adan

ehhh po co wasc tematy dublujesz?


Boze kopnij albo teleportuj

Offline

 

#3 2008-02-09 14:52:14

Riol

Administrator

5836710
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Adan

Echm.. nie jestem pewna.. ale ten teges.. to chyba ja podublowałam <lol> <rotfl>

Offline

 

#4 2008-02-09 15:21:53

szymasrlz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Adan

ech --'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simsony.pun.pl www.1949.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl www.erpegia.pun.pl www.demoris.pun.pl