#1 2008-02-08 20:36:18

Maskotka

Zbanowany

Maskotka

Wysłany: Dzisiaj 20:20       


--------------------------------------------------------------------------------

ponieważ mam jeszcze tu możnosc napisania to napisze
Nie chce zebyscie mnie zle zroumieli nie ściagnol mnie nikt do Hero poszłam sama nie zeby chronic swoj tyłek poszłam za moim sojuszem jak wiecie od początków tej gry istniał fenix i od poczatków tej gry zawsze grałam z nimi na dobre i na złe z wami czułam sie naprawde fajnie choc brakowało mi goombaska i reszty i dlatego odeszłam i zanosiłam sie z tym od samego poczatku:) mam nadzieje ze to zrozumiecie tak samo jak wy ja miałam swoj sojusz który sie poprostu rozpadł z przyczyn NIE DOŁACZANIA SIE DO BITEW I tym podobnch zaczeła robic sie nie miła atmosfera i szefostwo zadecydowało rozpad dlatego przestrzegam was abyscie sie dołaczali  to tyle z wyjasnien
co do atakowania mnie i tym podobne nie bede sie obrażac choc mam nadzieje ze mnie oblegac nie bedziecie mimo wszytko:) ja ze swojej strony moge powiedziec ze nawet jeżeli beda mnie ganic za to TO SIE NIE DOŁACZE DO ZADNEGO NAPADU ATAKU BITWY na Mofy które okazały mi tyle zrozumienia przyjmujac i tyle ciepła grajac z wami

a teraz na koniec buziaki dla wszytkich CMOK:*******

 

#2 2008-02-09 00:35:44

Riol

Administrator

5836710
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Maskotka

No co za lukier...
bo jeszcze uwierzę.. nasza mała przyjaciółeczka <lol>.. tak się z nami zżyła po tym, jak Fenix zaczął tonąć i mowy nie było, żeby Hero ich wchłonęło... Jak to dobrze, że te czyste intencje są tak.. proszmusze ;P

Życzę powodzenia, urazy nie chowam, farmić nie będę (nikogo nie farmię), napadać chyba że odwetowo.. i sayonara miła Pani

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokllub.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.forum-gwiezdne-wojny.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl www.wship.pun.pl